ASISTENT APROVIZIONARE

SC ANTALIS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si plasarea comenzilor catre furnizori conform necesarului de aprovizionare.
Primirea confirmarilor de comanda de la furnizori si verificarea acestora; urmarirea respectarii conditiilor specifice fiecarui furnizor.
Urmarirea statusului comenzii pe intreg parcursul ei (predare - furnizor - receptie).
Avizare catre depozit a produselor ce urmeaza sa soseasca.
Introducerea confirmarilor si facturilor de cumparare in sistemul informatic.
Plasarea si urmarirea comenzilor speciale impreuna cu managerul de produs.

CERINTE

Studii medii (minim) sau superioare
Operare PC - MS Office - nivel avansat, cunostinte Navision prezinta avantaj
Cunostinte limba engleza - nivel avansat
Candidatul cautat este o persoana determinata, cu abilitati de organizare si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Cursuri/traininguri dupa angajare
Mediu de lucru placut

Lider în Europa în distribuția de hârtie, soluții de ambalare și produse de comunicare vizuală pentru profesioniști

ANTALIS s-a nascut in anul 2000 prin fuziunea a 40 de companii internationale din intreaga lume.

Modul vizionar in care compania Antalis abordeaza piata, experienta impartasita si toate punctele forte in afaceri ale tuturor acestor jucatori au facut din companie primul comerciant de hartie din Europa.

Prin vanzari si procese de fabricatie armonizate, sisteme logistice si de aprovizionare comune, o marca si o pozitionare si o abordare unica a pietei mondiale si expertiza locala extinsa, Antalis ofera azi clientilor sai cea mai larga si consistenta gama de produse si servicii.