Asistent aprovizionare

PARA DISTRIBUTION GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) Introducerea facturilor de marfa si a produselor noi;
b) Aprovizionarea cu produse parafarmaceutice;
- verificarea zilnica a stocului de produse;
- intocmirea comenzii in functie de necesarul de produse si expedierea acesteia prin e-mail, fax sau telefon;
- urmarirea confirmarii comenzii prin telefon, fax sau e-mail;
- verificarea comenzilor primite;
c) Emiterea de bilete la ordin si file CEC;
- completarea formularelor mai sus mentionate in functie de facturile emise de furnizorii de marfa si de contractele cu acestia;
d) Urmarirea produselor cu termen scurt de valabilitate si greu vandabile;

CERINTE

a)minim studii medii/superioare (de preferinta economice);
b)cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel);
c)cunostinte in domeniul licitatiilor electronice(constitue avantaj);
d)minim 2 (doi) ani vechime intr-un loc de munca anterior sau pe un post similar;
e)memorie dezvoltata, capacitate de retinere a informatiilor de organizare si planificare;
f)persoana dinamica si flexibila;
NUMAI CV-URILE CU EXPERIENTA VOR FI SELECTATE.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa.

Infiintata in anul 2003, S.C. Para Distribution Group S.R.L. se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale.

Compania noastra va pune la dispozitie produse parafarmaceutice, plante medicinale, suplimenti nutritivi, vitamine, cosmetice precum si produse de uz medical. Firma noastra are un personal de 70 angajati. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostri de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate.

Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.

Experienta Para Distribution Group, relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

Compania noastra este gata sa va ajute, nu ezitati sa ne contactati pe site-ul nostru: www.pdg.com.ro