Asistent analiza junior - rapoarte vanzari

Sinapsa Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizarea de interpretari si analize pertinente pentru luarea de decizii tactice si strategice;
Intocmirea de rapoarte de vanzari comparative zilnice, saptamanale, lunare si anuale;
Evaluarea campaniilor de marketing si vanzari;

CERINTE

-excelente abilitati de comunicare;
-cunostinte bune de utilizare EXCEL;
-profil economic sau tehnic;
-experienta anterioara in utilizarea bazelor de date constiutie avantaj;
-limba engleza nivel avansat;
-studii superioare sau an terminal;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional si concurential
- logistica pusa la dispozitie de companie
- formare profesionala specializata
- plan de cariera
- salariu net oferit in primele 3 luni intre 700 - 900 RON

Sinapsa RU a fost infiintata in 2003 cu scopul de a oferii companiilor interesate servicii specializate de:
-recrutare si selectie;
-evidenta angajati;
-cursuri;
-evaluarea performantelor angajatilor;
-team-building;

Misiune:
-ne propunem sa oferim clientilor nostri cei mai buni candidati, programe performante de evidenta a angajatilor, cele mai bune cursuri adaptate nevoilor lor, sisteme complexe de evaluare a performantelor angajatilor si o gama diversificata de team-building.