Asistent Analiza Junior - rapoarte vanzari

Sinapsa Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea de interpretari si analize pertinente pentru luarea de decizii tactice si strategice;
- Intocmirea de rapoarte de vanzari comparative zilnice, saptamanale, lunare si anuale;
- Evaluarea campaniilor de marketing si vanzari.

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare;
- cunostinte bune de utilizare EXCEL;
- profil economic sau tehnic;
- experienta anterioara in utilizarea bazelor de date constiutie avantaj;
- limba engleza nivel avansat;
- studii superioare sau an terminal.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional si concurential;
- logistica pusa la dispozitie de companie;
- formare profesionala specializata;
- plan de cariera;
- salariu net oferit in primele 3 luni intre 600 - 900 RON.

Sinapsa RU a fost infiintata in 2003 cu scopul de a oferii companiilor interesate servicii specializate de:
- recrutare si selectie;
- evidenta angajati;
-cursuri;
- evaluarea performantelor angajatilor;
- team-building;

Misiune:
- ne propunem sa oferim clientilor nostri cei mai buni candidati, programe performante de evidenta a angajatilor, cele mai bune cursuri adaptate nevoilor lor, sisteme complexe de evaluare a performantelor angajatilor si o gama diversificata de team-building.