Asistent administrativ

ista Shared Services Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- este proactiv și nu asteaptă ca lucrurile să se întâmple de la sine ;
- are o atitudine profesională, vorbește politicos, cu calm ;
- nu îi este teamă să fie persuasiv sau să își spună opinia, sigur, cu diplomație ;
- are atitudine pozitivă, are foarte bune abilități de gestiune a timpului și a mai multor activități în paralel;
- nu se plictisește să facă sarcini repetitive ;
- îi place să primească feedback constant, pentru a evita comunicarea ineficientă;
- este modest, integru, dornic de muncă și descurcăreț.
Atribuții principale:
- păstrarea contactului cu furnizorii companiei;
- organizarea spațiului de birou și menținerea livrărilor de papetărie si produse de protocol;
- menținerea stării biroului și organizarea reparațiilor necesare;
- menținerea și dezvoltarea relației cu administrația clădirii de birouri;
- organizarea evenimentelor companiei
- menținerea legăturii cu agențiile de turism, de voiaj etc. și organizarea delegațiilor colegilor ;
- actualizarea Intranetului companiei;
- alte activități de secretariat și administrative;
- suport pentru departamentul financiar

Depunerea CV-ului dvs ca răspuns la anunțul de recrutare al companiei noastre reprezintă acceptul dvs referitor la termenii recrutării expuși mai jos și solicitarea unui loc de muncă la iSS România. În legătură cu această solicitare, conform prevederilor legislației muncii în vigoare, iSS România poate colecta de la dvs următoarele date personale: nume, adresă, număr de telefon, adresă de e-mail, parcursul educațional, instruire și experiență anterioară de muncă, recomandări de locuri de muncă, certificări. Anumite posturi pot necesită, de asemenea, informații despre țara dvs de cetățenie sau statutul dvs legal în România, dacă este cazul. iSS România utilizează aceste date personale pentru a procesa cererea dvs de angajare. În cazul în care nu sunteți selectat pentru interviu sau angajare, datele Dvs personale vor fi șterse din banca de date iSS Romania în termen de 3 ani de la încheierea procesului de recrutare. iSS România permite accesul la aceste date numai în scopuri legate de cererea dvs de angajare și ia măsuri de securitate pentru a le proteja de accesul neautorizat.

CERINTE

- foarte bune abilități de utilizare Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) ;
- limba engleza nivel avansat;
- experiența de minim 2 ani pe o pozitie similară .

BENEFICII OFERITE

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- un mediu de lucru profesional și plăcut;
- independență în îndeplinirea atribuțiilor;
- pachet salarial atractiv bazat pe experiență și rezultate.

Suntem una dintre cele mai tinere echipe ale Grupului ista și furnizăm servicii de calcul de utilități pentru filialele din Franța, Italia, Orientul Mijlociu, România, Spania și Croația. In serviciile noastre utilizăm cea mai modernă tehnologie de transmitere a datelor de la sistemele de contorizare individuală pentru apă, caldură și agent de răcire. Tratăm cererile și reclamațiile clienților prin servicii de call-center și Asistență pentru clienți, pentru care furnizăm și infrastructura IT. Asigurăm servicii de dezvoltare software şi testare, analiză business, suport tehnic și asistență pentru utilizatori sistemului de calcul de ultimă generaţie tehnologică, WebNimbus