Asistent achizitii multinationala - obligatoriu limba germana

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea si analiza rezultatelor: supraveghere permanenta a evolutiei circulatiei grupelor principale de produse, a profitului brut, a rulajului si a stocurilor de marfa;
- Verificarea tuturor activitatilor legate de campaniile promotionale;
- Corespondenta si comunicare cu toate departamentele firmei;
- Sortarea, prelucrarea si predarea corespondentei intrate;
- Gestionarea bazelor de date (WWS si SAP);
- Realizeaza raportari specifice departamentului

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Cunoasterea avansata a MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint, Outlook);
- Cunostinte tehnice, cunostinte economice;
- Capacitate organizatorica, spirit de echipa, respectarea termenelor, capacitate de decizie, perseverenta;
- Cunoastere a mediului online si a retelelor de socializare;
- Abilitati reale de comunicare;
- Persoana sociabila, energica si foarte creativa;
- Bune capacitati redactionale;
- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.