Asistent achizitii

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Solicitarea cererilor de ofertă către furnizori ;
- centralizarea si analizarea ofertelor din punct de vedere tehnic, comercial și financiar ;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- urmărirea derulării comenzilor;
- gestionarea relației cu furnizorii și urmărirea respectării condițiilor contractuale ;
- verificarea documentelor privind respectarea conditiilor comerciale agreate.

CERINTE

- Studii medii/superioare cu experienta in domeniul achizitiilor/vanzarilor - avantaj domeniu materiale de constructii (retele edilitare apa, canal si gaze, refaceri rutiere);
- cunostinte pachet Microsoft Office ( EXCEL nivel mediu) navigare internet;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate de comunicare scris/vorbit.

BENEFICII OFERITE

Salariul se dicuta la interviu. Se ofera bonusuri in functie de performanta. Prime de Paste si Craciun

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.