Asistent /a vanzari

SC PROCER COMPANY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea pe acest post consta in preluarea si monitorizarea unor proiecte de vanzari-marketing si presupune activitati precum:
- Mentinerea comunicarii cu partenerii implicati in proiect
- Solutionarea unor situatii ce tin de competenta si gradul de autonomie aferente postului
- Coordonarea altor persoane in vederea atingerii obiestivelor stabilite
- Intocmirea de rapoarte periodice catre seful direct

CERINTE

Studii superioare
Abilitati de comunicare, negociere si coordonare echipa
Persoana dinamica, ambitioasa, orientata catre atingerea obiectivelor, organizata si atenta la detalii
Cunostinte Microsoft Office ( in special Word, Excel, Access)
Limba engleza - fluent
Persoana in cautarea unui job pe termen de minim un an de zile

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri, telefon mobil

Firma de distributie la nivel national in retelele de magazine format cash&carry si hipermarket