Asistent(a) Director General

Q&Q INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Directorului General va prelua de la acesta o serie responsabilitati din zona activitatilor administrative, a pregatirii de documentatie si materiale de vanzari si marketing, de monitorizare a operatinilor si va acoperi activitatea de secretariat.

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest job trebuie sa fie o persoana ordonata si perseverenta, are nevoie de dorinta de afirmare si autoperfectionare, capacitate intelectuala, cunostinte de utilizare PC (Word, Excel si Outlook cel putin), disponibilitate pentru munca sustinuta si tenacitate, plus capacitati de comunicare.
- Limba engleza este o cerinta.
- Suedeza poate fi un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile includ, pe langa un pachet salarial motivant, oportunitati de evolutie rapida si dezvoltare profesionala intr-o cariera in operatiuni, marketing sau vanzari pentru o persoana implicata si cu performante.

Servicii de Consultanta si software de Business Intelligence