Asistent(a) Director Comercial

ACOM MATERIALE DE CONSTRUCTII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil pentru comunicarea dintre directorul comercial si angajatii firmei;
- Responsabil pentru comunicarea dintre directorul comercial si directorii regionali de vanzari;
- Traduceri/ translatie/ interpretare;
- Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, intern si extern;
- Redactarea si indosarierea documentelor din dispozitia directorului comercial;
- Intocmirea diverselor situatii si raportari cerute de catre directorul comercial;
- Sustinerea activitatii zilnice a directorului comercial si asigurarea suportulului administrativ necesar;
- Mentinerea relatiilor de afaceri cu partenerii companiei;
- Gestionarea documentelor si a tuturor informatiilor care intra si care ies din companie;
- Desfasurarea activitatilor care urmaresc dezvoltarea companiei, atingerea obiectivelor strategice;
- Asigurarea confidentialitatii informatiilor in cadrul companiei;
- Derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma, derularea optima a proiectelor;
- Oferirea de suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare, comunicare inter si intradepartamentala.

CERINTE

- Cunostinte bune de limba germana (reprezinta un real avantaj);
- Spirit de echipa dezvoltat, abilitati de relationare deosebite;
- Excelente abilitati organizatorice si bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte solide de operare computer (Word, Excell, PowerPoint, Outlook).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu materiale de constructii.