AS3 - Administrare Strazi S3 angajeaza inginer instalatii sanitare

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea nevoilor clientului si definirea solutiilor tehnice
- participa impreuna cu seful de proiect la discutiile cu beneficiarul in vederea obtinerii temei de proiectare si clarificarii solutiei tehnice
- sustine solutia tehnica din proiecte, in fata beneficiarului/consultantului acestuia
- asigura documentatia necesara elaborarii proiectului
- ofera asistenta tehnica in executie pentru proiectele elaborate

CERINTE

-Asigurarea permanenta a legăturii cu managementul societății
-Demararea si derularea proiectelor conform obiectivelor stabilite
-Planificarea, organizarea si controlul activităților proiectelor pentru a asigura îndeplinirea acestora conform termenelor stabilite
-Întocmește documentațiile care revin pe domeniul sau in conformitate cu prevederile legislației aplicabile pentru instalații sanitare aferente fazelor SF, PTH, DTAC, DE
-Urmărește punerea în opera de proiectare pentru specialitatea instalațiilor;
-Monitorizarea graficelor si a termenelor de execuție si de predare a lucrărilor;
-Urmărirea stadiului decontării lucrărilor;
-Coordonarea activității personalului propriu precum si al subcontractorilor
-Urmărirea si raportarea in mod regulat a desfășurării proiectelor, rezultatelor, performantei, calității si a respectării termenelor;
-Participa la fazele determinante si la recepția lucrărilor proiectate
-Întocmirea de rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentație cu caracter tehnic;
-Realizarea eficienta a legăturii dintre șantiere si compartimentele funcționale ale societății;
-Urmărirea aprovizionării cu materiale comandate, verificarea existentei documentelor de calitate;
-Urmărirea respectării normelor SSM, SU si Mediu in cadrul șantierului

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant; tichete de masă
-Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă;
-Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor;
-Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură;
-Mediu de lucru profesional.

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.