AS3-Administrare Strazi S3 angajeaza inginer instalatii electrice

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- răspunde de calitatea, execuţia şi predarea la termen a lucrarilor contractate;
- intervine şi remediaza în cel mai scurt timp defecţiunile accidentale;
- întocmeşte fişe tehnice de constatare;
- întocmeşte documente necesare pentru evidenţierea intervenţiilor efectuate;
- menţine o conduită profesionistă pe toata durata timpului zilnic de muncă;
- munca de teren, presupune deplasari;

CERINTE

-cunoștințe normative și standarde de proiectare în domeniul construcțiilor
-Autorizare ANRE categoria IIA si IIB
-Abilitati de relationare si comunicare cu clientii si furnizorii
-Pregatirea ofertelor tehnice si economice de sisteme si echipamente de electro-alimentare, Data Centere, Data Centere Mobile, climatizare profesionala, Securitate anti-incendiu, etc
-Intalniri cu clientii si vizionare locatii in vederea intelegerii proiectelor si respectiv prezentarii ofertelor si proiectelor intocmite
-Supervizarea proiectelor alocate, in colaborare cu managementul societatii
-Relatia cu producatorii si furnizorii companiei in vederea selectiei solutiilor si echipamentelor optime pentru fiecare proiect alocat si a intocmirii de oferte si de achizitii
-Supervizarea si validarea tehnica a achizitiilor de echipamente, sisteme si materiale pentru proiectele alocate

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant; tichete de masă
-Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă;
-Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor;
-Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură;
-Mediu de lucru profesional.

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.