AS3-Administrare Strazi S3 angajeaza contabil

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare economice finalizate la o universitate acreditata; Cunostinte de specialitate: facturi, deconturi si registre de casa, declaratii; Seriozitate si atentie la detalii, abilitatea de a lucra in echipa; Evidenta primara (prelucrare informatica a datelor);

CERINTE

Asigura intocmirea, circulatia si pastrarea ducumentelor primare care stau la baza inregistrarilor contabile; Indosarierea cronologica si arhivarea documentelor primare, a contractelor, confirmarilor de sold, a corespondentei si a altor documente financiar contabile si de HR; Verifica dosarele lunare (jurnale de vanzari, cumparari, registrul de casa); Inregistrarea operatiunilor bancare in lei zilnic; Efectueaza plati interne online; Intocmeste diferite analize solicitate de conducerea firmei; Intocmirea balantelor contabile conform legislatiei in vigoare;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; tichete de masă; Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă; Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor; Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură; Mediu de lucru profesional

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.