Arhivar - Companie multinationala in domeniul petrolier

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si pastrarea documentelor primite si a celor existente in arhiva;
- Participarea la stabilirea si revizuirea, ori de cate ori este nevoie, a schemei de clasificare bussiness, incluzand perioada de stocare a documentelor;
- Sa pastreze evidenta intrarii documentelor in arhiva;
- Sa plaseze si sa aranjeze dosarele in depozit;
- Sa prezinte documente spre consultare, in functie de soliciari si proceduri;
- Sa coordoneze diverse proiecte de arhivare.

CERINTE

- Studii universitare, de preferinta in arhivare;
- Minim 3 ani de experienta intr-un domeniu similar;
- Abilitati analitice si de organizare foarte bune;
- Cunoastere excelenta a legislatiei privind arhivarea, standardele;
- Engleza- nivel avansat;
- MS Office.

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial atractiv si un mediu de lucru placut si profesionist.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.