Arhivar - Biblotecar

SC Impact SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura evidenta documentelor din arhiva.
Informeaza sefii departamentelor emitente asupra expirarii perioadelor de arhivare.
Asigura ordinea in documentele de inregistrare si a ordinii in documentele arhivate.
Asigura evidenta si urmareste miscarea publicatiilor in Bibloteca Tehnica.
Activitati de editie documente, secretariat si curierat intern.

CERINTE

- experienta de minim 6 luni in activitate similara;
- ordonat, meticulos, responsabil;
- cunostinte legislatie din domeniul arhivelor;
- cunostinte PC (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si provocator;
Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate;

SC Impact Developer&Contractor SA este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare. A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte in propriile ansambluri rezidentiale, precum si dezvoltarea si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centre de Afaceri.