ARHIVAR

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura o organizare si stocare corecta a documentelor;
- Indosariaza, clasifica si pastreaza documentele companiei, in conditiile si termenele legale;
- Cauta documente in arhiva, in functie de solicitarile si necesitatile departamentelor din companie;
- Raspunde de pastarea in conditii optime a documentelor incredintate si evita deteriorarea acestora;
- Asigura confidentialitatea informatiilor cuprinse in documentele arhivate;
- Se asigura ca documentele eliberate temporar din arhiva, pentru diverse verificari, se reintorc in arhiva, pentru pastrare;
- Asigura evidenta documentelor intrate si iesite din arhiva;
- Colaboreaza cu Arhivele Nationale ale statului, pentru predarea diverselor documente, daca este cazul;
- Multiplica documente din arhiva, la solicitarea sefilor de departamente;
- Distribuie corespondenta venita de la punctele de lucru din tara;
- Depune zilnic corespondenta la Oficiul Postal.

CERINTE

- Absolvent studii medii;
- Experienta anterioara intr-un post similar minim 2 ani;
- Cunostinte bune utilizare PC (Excel, Word);
- Cursuri de specialitate prezinta un avantaj;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, pachet salarial atractiv.

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata