ARHIVAR

FAN COURIER EXPRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea, organizarea si arhivarea documentelor fiscale;
- intocmirea ordinelor de deplasare pentru soferi.

CERINTE

- studii medii;
- experienta in contabilitate primara;
- cazier judiciar.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- pachet salariul motivant.

Fan Courier Express este o companie cu capital integral romanesc , fondata in anul 2001, cu sediul central in Bucuresti, acoperind cererea de servicii de curierat pe intreg teritoriu national.
Atentia acordata exigentelor clientilor nostri ne-a facut sa oferim solutii si servicii de calitate, inovatoare si complexe.
Dovada calitatii serviciilor prestate este obtinerea certificatului ISO 9001.
Valoarea oamenilor din echipa, sustinuta de multa munca si perseverenta, a facut ca Fan Courier Express sa fie cotata printre primele firme de curierat rapid.
Consolidarea echipei este unul dintre obiectivele noastre, fapt ce ne-a propulsat pe locul 27 in TOP 100 ¿ firme pentru care merita sa lucrezi.
Vrei sa iti afirmi talentul si vrei ca visele tale sa devina realitate, vrei sa participi alaturi de noi la dezvoltarea firmei Fan Courier Express ?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre.
Echipa
Fan Courier Express