ARHIVAR

IRON MOUNTAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea zilnica a unor operatii de rutina privind sortarea si clasificarea documentelor in functie de criterii cronologice si descriere.
Intocmirea documentelor centralizatoare, de clasificare si legare a documentelor.
Ambalarea in containere de pastrare specifice si, optional, sigilarea lor.
Organizarea depozitarii si mutarea containerelor in zone dedicate depozitarii in vederea preluarii.
Coordonarea activitatii echipei aflate in subordinea sa directa si raspunderea privind activitatea si rezultatele echipei.
Comunicarea informatiilor necesare pentru desfasurarea in bune conditii a lucrarilor.
Orice alte lucrari suplimentare repartizate de catre superiorii ierarhici.

CERINTE

Studii medii.
Abilitati de conducere / coordonare echipa.
Disponibilitatea pentru delegatii in afara orasului Bucuresti.
Abilitatea de a lucra bine in echipa.
Abilitati de lucru sub presiunea timpului.
Atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de realizari, bonuri de masa/diurne pentru deplasare; posibilitati de promovare, mediu de lucru competitiv

Iron Mountain ofera servicii complete de gestionare si pastrare a documentelor de afaceri, protejarea datelor in afara sediului si arhivare digitala.