ARHIVAR

SC IMPERIAL CLUB CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea se desfasoara in depozitele de arhiva ale beneficiarilor nostri si implica organizarea, legarea, numerotarea si inventarierea documentelor dupa anumite criterii date de lege.
- Toate operatiunile vor fi executate sub supravegherea unor arhivari calificati.
- Norma consta intr-un numar de dosare ce vor trebui executate lunar.

CERINTE

Rabdare, atentie, rezistenta la praf (conditii de depozit de arhiva), pastrarea confidentialitatii informatiilor aflate pe parcursul contractului, scris caligrafic.

BENEFICII OFERITE

- Salariul va fi platit in functie de norma ce va trebui executata.

Infiintata pentru a corela doua domenii importante care se regasesc in ACQUIS-UL european, SC IMPERIAL CLUB CONSULT SRL, reuseste prin specialistii pe care a reusit sa-i adune in cadrul societatii sa cuprinda aceste doua domenii si anume cel de implementare a sistemelor de management al calitatii conform SR EN ISO 9001:2001 si arhivarea documentelor organizatiei.
Pentru o vizionare mai exacta a serviciilor oferite de societatea noastra, puteti vizita: www.imperial-consult.eu