Arhivar

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inventarierea documentelor pe termene de pastrare;
- intocmirea inventarelor pentru documentele expirate;
- efectuarea demersurilor pentru casarea acestora;
- intocmirea nomenclatorului documente la nivel de firma;
- organizarea arhivei.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- atestat;
- experienta min 2 ani;
- cunostinte avansate de operare PC (Microsoft Office);
- seriozitate si responsabilitate.

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din Romania, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul si toate judetele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni care gasesc solutii excelente si unice.
In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.
Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.