Arhivar

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza sistematica, evidentierea si ordonarea documentelor din arhiva firmei, astfel incat sa se optimizeze timpul pentru gasirea unui document necesar;
- Inregistrarea documentelor, a planurilor, proiectelor, rapoartelor, studiilor si a altor inscrisuri importante;
- Verificarea materialelor date spre arhivare;
- Inregistrarea in arhivele mari si in locurile de depozitare a unor documente multiple si denumirea acestora;
- Crearea unor cataloage in care sa fie inregistrate persoanele interesate sa consulte documentele sau sa le imprumute.

CERINTE

Minim studii medii (liceu/ postliceala);
- Atentie la detalii;
- Rezistenta la munca repetitiva/ rutiniera;
- Atitudine pozitiva;
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Disponibilitate pentru deplasari in vederea realizarii activitatilor de arhivare la sediul clientului (provincie).

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.