ARHITECT URBANIST - COMPANIE INTERNATIONALA DE CONSULTANTA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Realizarea proiectelor de arhitectura
- Realizarea proiectului tehnic si a proiectului de executie
- Realizarea documentatiei in vederea obtinerii avizelor si autorizatiilor

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Arhitectura
Membru al Ordinului Arhitectilor din Romania
Cunostinte avansate de lucru cu programul AutoCad 2D
Creativitate, atentie la detalii
Capacitatea de a isi prioritiza activitatile si de a respecta termenele-limita

BENEFICII OFERITE

- Mediu profesionist de lucru, specific companiilor internationale
- Pachet salarial corespunzator

Clientul nostru este o companie internationala in domeniul Consultanta, Design, Engineering, Project Management, Procurement si Construction management. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Arhitect Urbanist