Arhitect - Urbanist

SC MTIG DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectare arhitectura si urbanism,
- executarea de planse si planuri 2D (+ 3D) care sa alcatuiasca Tema de proiectare ce trebuie sa fie agreata de catre beneficiar/investitor;
- realizarea tuturor planselor cu detaliile arhitecturale ale constructiilor;
- intocmirea proiectelor (faza PAC sau PT/DE), prin realizarea pieselor desenate (planselor) -cu ajutorul unor programe CAD dedicate arhitecturii - si a pieselor scrise (memorii, caiete de sarcini, fise tehnice, etc.) - cu ajutorul programelor din pachetul Microsoft Office;
- urmarirea in executie a proiectelor si acordarea asistentei tehnice necesare finalizarii investitiilor.

CERINTE

- urbanist cu experienta
- capacitate de analiza si sinteza,
- ambitie, perseverenta, devotament, loialitate, spirit de echipa,
- cunostinte despre standarde de arhitectura
- abilit¿¿i de comunicare si lucru in echipa
- deschidere catre nou si receptivitate la schimbare
- autocontrol
- capacitate de a lucra in conditii de stress
- con¿tiin¿¿ profesional¿
- obiectivitate, rigurozitate

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Se va negocia in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu profil de proiectare arhitectura
Lucrarile sunt variate si de toate tipurile