Arhitect specializat in amenajari interioare

MAGNHILDW SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza relevee
- propune si realizeaza conceptele pentru clienti, in mape de prezentare complete (de la planse 2d la randari realiste)
- propune si sustine prin schite tehnice concepte pentru mobilier
- intocmeste documentatii complete specifice proiectelor de amenajare interioara
- se asigura ca fiecare plansa de executie este corecta inainte de trimiterea in lucru
- se asigura de respectarea deadline-urilor

CERINTE

- studii superioare
- experienta min.1 ani
- operare PC: Office, Corel Draw,Archicad, Artlantis, sau orice alt program similar la nivel avansat
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- persoana creativa, talentata, spontana, cu imaginatie
- cunostinte de comunicare vizuala (compozitie, cromatica, echilibru)
- ordonat, atent la detalii, punctual

Selectia se face pe baza de portofoliu.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, in functie de experienta

Companie specializata in servicii de proiectare arhitectura si design specializat.