Arhitect Senior - Companie Multinationala Australiana - Bucuresti

BARNETT McCALL TECH

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, companie australiana specializata pe proiecte de constructii si dezvoltare de mari dimensiuni, cautam Arhitect Senior.

CERINTE

-absolventi ai Facultatii de Arhitectura cu minim 3 ani experienta;
- drept de semnatura si membru OAR;
- consultarea cu clientii despre designul mediului lor;
- pregatirea si prezentarea propunerilor de design la clienti;
- utilizarea programelor de design si project management (AutoCad, Corel, 3D Max sau similar)
- mentinerea in buget si deadline-uri;
- pregatirea aplicatiilor de planning;
- coordonarea muncii contractorilor;
- vizite de santier pentru a verifica progresul si de a se asigura ca proiectul decurge in limitele de timp stabilite;
- rezolvarea problemelor care pot aparea in timpul procesului de constructie;
- inspectii pentru detectarea erorilor/defectelor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant;
- Lucrul intr-o echipa dinamica de arhitecti pentru proiecte de dezvoltare real estate;
- Participare la cursurile interne, seminarii si traininguri.

BM Tech is a division of Barnett McCall family specialized in the recruitment of key position within the IT&C sector that keep our business communicating.

We are TECHNOLOGY DRIVEN SPECIALISTS !