Arhitect SAP - Specialist BASIS

DISTRIGAZ SUD S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea sistemului SAP;
- optimizarea arhitecturii sistemului;
- securizarea sistemului;
- modificarea configuratiei datorata evolutiei sistemului.

CERINTE

Ce asteptam de la tine :
- cunostinte de SAP ¿ BASIS
- capacitate de planificare si organizare
- abilitati de instruire
- dinamism
- simtul raspunderii

- experienta in functia de inginer de sistem minim 2 ani;
- cunoastere lb. engleza (scris si vorbit);
- cunoasterea lb. franceze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- lucru intr-o echipa dinamica.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la interviu.

Distrigaz Sud ¿ filiala a grupului Gaz de France ¿ detine o pozitie importanta pe piata gazelor naturale din Romania si tinteste sa devina un actor important intr-o Europa noua a energiei.

Iti doresti un viitor mai bun?
Prezentul nu te mai multumeste?
Alegerea e usoara!
Fa o schimbare si alege o cariera de succes alaturi de noi!