ARHITECT RETAIL JUNIOR

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de suport Arhitectului de Retail;
- Redactarea proiectul de arhitectura, in toate fazele acestuia;
- Integerea si armonizarea specialitatilor (rezistenta, instalatii);
- Respectarea riguroasa a termenelor de predare.

CERINTE

- Absolvent, student in anul 4 sau 5 la Universitatea de Arhitectura Ion Mincu, Bucuresti;
- Cunostinte aprofundate in utilizarea programului AutoCad 2D/3D;
- Abilitati demonstrate in realizarea de prezentari 3DMax, Photoshop, Corel Draw;
- Familiarizat cu MSOffice – Word, Excel, PowerPoint;
- Capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect, si in relatia cu beneficiarul
- Creativitate si imaginatie;
- Interes, rigurozitate si dedicare;
- Onestitate.

BENEFICII OFERITE

- Atmosfera placuta de lucru;
- Indrumare permanenta, inclusiv pentru obtinerea dreptului de semnatura (daca este cazul);
- Sansa de a se implica in proiecte de la faza de conceptie pana la urmarirea executiei;
- Salariu atractiv;
- Program de lucru full-time/ part time.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).