ARHITECT PENTRU DESIGN INTERIOR

SC NEW-STYLE 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite tipuri de perdele , draperii si sisteme de prindere;

- Efectuarea de masuratori pentru perdele si draperii.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;

- Experienta in design;

- Posesor permis categoria B;

- Capacitate de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Posibilitatea de afirmare;
- Mediu placut de lucru;
- Auto;
- Telefon.

Firma cu traditie de peste 10 ani in domeniul articolelor textile de casa, New Style a aparut pe piata romaneasca in urma numeroaselor studii de marketing , care au confirmat nevoia reala a clientilor de a achizitiona o marfa corespunzatoare celor mai inalte standarde de calitate , total diferita de ceea ce exista la acel moment ca oferta concurentiala.
Este o companie de import perdele si draperii de lux, seturi si lenjerii de pat , prosoape , halate , covorase de baie, accesorii , pe de o parte , iar , pe de alta parte, prestare de servicii complete in decorarea caselor cu perdele si draperii (masuratori , confectionare , montaj!)