Arhitect- Manager de proiect

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru ,o companie importanta din domeniul importului si distributiei de instalatii, cauta in acest moment o persoana calificata pentru pozitia de Arhitect Project Manager.

Responsabilitati:
- Urmarirea proiectarii si executiei lucrarilor de investitii ale firmei ( puncte noi de vanzare, depozite, sedii)
- Proiectarea amenajarilor interioare pentru showroom-uri
- Gestionarea unui proiect de constructii in totalitate
- Analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari
- Analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari
- Evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
- Mentinerea costurilor in bugetele alocate

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta de minim 3 ani in proiectarea si urmarirea lucrarilor de constructii
- Abilitati operare NEMETSCHEK/Autocad
- Capacitate de relationare si negociere cu executantii si furnizorii
- Cunostinte privind ofertele: preturi si servicii in domeniu
- Disponibilitate de deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, precum si oportunitati de dezvoltare intr-o companie puternica

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare si selectie de personal