Arhitect Manager de Proiect

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru , unul din liderii de piata in domeniul importului si distributiei de instalatii , cauta in acest moment o persoana calificata pentru pozitia de Arhitect Project Manager.
Responsabilitati:
-Gestionarea unui proiect de constructii in totalitate
-Supervizarea proiectarii si executiei lucrarilor de investitii ale firmei ( puncte noi de vanzare, depozite, sedii, cladiri de birouri )
-Proiectarea amenajarilor interioare pentru showroom-uri
-Analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari
-Analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari
-Evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
-Mentinerea costurilor in bugetele alocate

CERINTE

-Studii superioare de specialitate
-Experienta de minim 2 ani in proiectarea si urmarirea lucrarilor de constructii
-Abilitati operare AUTOCAD
-Disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet salarial motivant
- oportunitati de dezvoltare intr-o companie puternica, lider de piata in domeniul sau de activitate

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta .