Arhitect junior

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- implicarea in proiecte arhitecturale de prestigiu
- realizarea conceptului arhitectural
- realizarea proiectului tehnic si coordonarea specialistilor
- asistenta pentru demersurile administrative in vederea obtinerii avizelor si autorizatiilor pentru construire
- monitorizarea realizarii lucrarilor conform proiectului

CERINTE

- absolvent al Universitatii de Arhitectura si Urbanism |I.Mincu| sau similar
- experienta profesionala relevanta in proiectare
- abilitati operare PC (MS Office, Autocad, Nemetschek)
- persoana creativa, dinamica, cu bune abilitati de comunicare si potential de dezvoltare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume, intr-un mediu dinamic, care incurajeaza valorificarea si dezvoltarea potentialului creativ
- pachet salarial motivant
- perspective reale de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare forta de munca