Arhitect in Bucuresti

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala, cu capital german, producatoare de invelitori (tigla).

Responsabilitati:
- tine legatura cu diversi arhitecti din Bucuresti sau din tara, pentru a recomanda tigla produsa de firma
- promoveaza: prezentara produselor firmei la arhitecti si la dealeri (distribuitori)
- participa la diverse seminarii
- colaboreaza cu departamentul marketing si tehnic
- raporteaza catre regional manager si catre directorul de vanzari (pentru diferite proiecte)

CERINTE

- studii superioare in domeniul Arhitectura sau Constructii;
- limba germana la nivel avansat;
- cunoasterea calculului suprafetelor;
- abilitati foarte bune de comunicare si marketing;
- experienta minim un an in domeniu;
- disponibilitate de a se deplasa 5 % din timpul serviciului si in alte orase pentru promovare; restul timpului se lucreaza in Bucuresti;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala de 850 - 950 Euro. Dupa primele 3 luni va exista o crestere salariala cu inca 30 %
Beneficii suplimentare:
- masina, laptop, telefon mobil
- participa la diverse cursuri de perfectionare

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.