ARHITECT-AMENAJARI INTERIOARE

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Amenajari interioare:
-Asigura asistenta la lucrarile de proiectare de arhitectura;
-Asigura amenajarea punctelor de lucru (a magazinelor) din Bucuresti
-Analizarea ofertelor de executie, realizarea unei bune comunicari intre departamentele de Achizitii, Vanzari, Marketing;
-Amenajarea showroom-urilor si a spatiilor comerciale;
-Realizare standuri pentru participarea la expozitii;
-Elaborare documentatii de urbanism;
-Consilierea clientilor in alegerea variantei optime de amenajare a spatiului;
-Intocmirea proiectului de amenajare.

CERINTE

-Abilitati organizatorice, de planificare, de coordonare;
-Persoana foarte organizata, serioasa, eficienta;
-Experienta in amenajari interioare si in grafica;
-Studii superioare in domeniul arhitecturii;
-Experienta minim 1 an;
-Creativitate, atentie pentru detaliu;
-Rezistenta la stres , capacitatea de a respecta termenele de executie;
-Disponibilitate la program prelungit;
-Pezentare portofoliu de lucrari;
-Experienta in utilizarea programelor Autocad, Photoshop, Ilustrator sau Freehand pe platforme PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.R.L. ESTE O COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL PRIVAT CARE ACTIVEAZA PE PIATA ROMANEASCA DIN 1993; PRODUCATOARE, IMPORTATOARE SI DISTRIBUITOARE DE MATERIALE DE CONSTRUCTII.