Arhitect

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
¿¿¿Intocmire proiecte de arhitectura la fazele SF, PAC, PT, DDE.
¿¿¿Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica (readactare si printare/plotare) in AUTOCAD (obligatoriu nivel avansat)
¿¿¿Aplicarea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in arhitectura.

CERINTE

¿¿¿Facultatea de Arhitectura.
¿¿¿Nivel cariera al candidatului : minim 3 ani de experienta in proiectare arhitectura civila si industriala (cunostinte in domeniul proiectarii de structura de rezistenta, instalatii).
¿¿¿Capacitatea de a finaliza fazele de proiectare, SF, PAC, PT, DDE, cu redactare, printare, indosariere.
¿¿¿Cunoasterea legislatiei de proiectare in vigoare.
¿¿¿AutoCAD nivel avansat.
¿¿¿Limbi straine : engleza (franceza - reprezinta avantaj).
¿¿¿Permis de conducere : B
¿¿¿Alte cerinte : drept de semnatura OAR reprezinta avantaj.
¿¿¿Persoana pozitiva, comunicativa, deschisa, echilibrata, .

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Conform cerintelor candidatilor si capacitatilor

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.