Arhitect

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului oferit in cadrul societetii,responsabilitatile si beneficiile viitorului angajat: Capacitatea de a intocmi proiecte de arhitectura la fazele SF, PAC, PT, DDE,
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica (readactare si printare/plotare) in AutoCAD, si cunoastere a cel putin doua programe de redactare grafica si prezentari (CorelDRAW, Photoshop, etc)
Cunosterea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in arhitectura.

CERINTE

Nivel cariera al candidatului : minim 1 an de experienta in proiectare arhitectura civila si industriala,( cunostinte in domeniul proiectarii de structura de rezistenta, instalatii)
Limbi straine : engleza, franceza (reprezinta avantaj)
Permis de conducere : B, reprezinta avantaj
Alte cerinte : drept de semnatura OAR, RUR reprezinta avantaj.
Descrierea candidatului ideal : persoana comunicativa cu experinta in domeniul proiectarii de arhitectura.
Capacitatea de a finaliza fazele de proiectare, SF, PAC, PT, DDE, cu redactare, printare, indosariere

BENEFICII OFERITE

-Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
-Salariu in functie de performantele in cadrul firmei
-Prime de sarbatori
-(bonusuri pentru ore de lucru suplimentare)