Arhitect

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare arhitectura civila si industriala,( cunostinte in domeniul proiectarii de structura de rezistenta, instalatii)

Drept de semnatura OAR, RUR reprezinta avantaj.

CERINTE

Capacitatea de a intocmi proiecte de arhitectura la fazele SF, PAC, PT, DDE,
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica (readactare si printare/plotare din AutoCAD )
Cunoastere a cel putin doua programe de redactare grafica in arhitectura si prezentari (AutoCAD-prioritar, Archicad – prioritar, CorelDRAW, Photoshop, etc)
Cunosterea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in arhitectura.

persoana comunicativa cu experinta in domeniul proiectarii de arhitectura.
Capacitatea de a finaliza fazele de proiectare, SF, PAC, PT, DDE, cu redactare, printare, indosariere

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
- Salariu in functie de performantele in cadrul firmei
- Prime de sarbatori
- (bonusuri pentru ore de lucru suplimentare)

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.