Arhitect

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

COD: 201 Arhitect
COD: 202 Arhitect Urbanist

CERINTE

Experienta intr-un post similar, 6 -12 luni;
Operare PC:Arhicad/Autocad nivel avansat, 3DMax, Photoshop
Intocmirea de proiecte PAC, PT, DDE
Experienta in proiectarea de arhitectura
Personalitate dinamica, serioasa;
Persoana dornica de a invata si de a face performanta;
Proiecte si amenajari interioare

Intocmirea de proiecte PUD, PUZ;
Elaborarea de proiecte pt. autorizatia de constructie
Cunostinte avansate Corel si Photoshop.

Obiectivul principal este crearea unei echipe unite, performante si dedicate.

BENEFICII OFERITE

- Echipa tanara, posibilitate de avansare
- Mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide.

Misiunea AllConsulting este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.