ARHITECT

Free Design Studio de Arhitectura SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactarea proiectului de arhitectura, in toate fazele acestuia,
Integrarea si armonizarea creatoare a cerintelor specialitatilor (rezistenta, instalatii)
Respectarea riguroasa a termenelor de predare.
Redactare parte scrisa, documentatii avize
Prezentare/ sustinere solutii in fata beneficiarului.

CERINTE

Pregatire
- absolvent Universitatea de Arhitectura Ion Mincu, Bucuresti sau echivalent
- cunostinte aprofundate in utilizarea programului AutoCad
- abilitatea in realizarea de prezentari Photoshop, Corel Draw , 3DMax
- familiarizat cu MSOffice – Word, Excel, PowerPoint
- cunoastere a reglementarilor si legislatiei in vigoare

Aptitudini
- capacitate de coordonare a echipei de lucru.
- capacitate de a relationa cu clientul de la identificarea cerintelor temei, prezentarea si sustinerea solutiei pe parcursul lucrarii.
- capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect.
- creativitate si imaginatie.
- interes, rigurozitate.

BENEFICII OFERITE

Atmosfera placuta de lucru.
Echipa tanara.
Indrumare permanenta, inclusiv pentru obtinerea dreptului de semnatura (daca este cazul)
Sansa de a se implica in proiecte de la faza de conceptie pana la urmarirea executiei.
Sediu in zona centrala (P-ta Rosetti)

Va rugam trimiteti CV la urmatoarea adresa:
e-mail: office@freedesignstudio.ro,
Informatii la telefon: 0720.044.390, 021 / 3127581

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de proiectare si consultanta.
Domeniul de activitate: Arhitectura
Societatea are in desfasurare numeroase proiecte finantate din fonduri private, constructii noi, reabilitare, refunctionalizare.
Echipa tanara de proiectare, cu experienta in urmatoarele domenii de proiectare: rezidential, invatamant, turism, industrial, centre de distractii.