Arhitect

SC Metropolis Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Elaborarea documentatiei pentru Certificate de Urbanism;
- Proiectare de arhitectura (PAC,DDE,PT);
- Proiectare de interior;
- Management de proiect;
- Urmarirea proiectului in toate etapele de executie;
- Urmarire santier.

CERINTE

- Persoana dinamica si comunicativa, cu gandire creativa si initiativa;
- Studii universitare de specialitate finalizate;
- Experienta in domeniul proiectarii si al amenajarilor interioare;
- Cunostinte de Autocad, Corel Draw, Adobe Photoshop, 3D Max, MS Office;
- Atitudine pozitiva, capacitate rapida de integrare in echipa;
- Seriozitate.

Candidatii vor prezenta la interviu un portofoliu de lucrari, fie pe suport electronic, fie printat.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

Studio de arhitectura complexa si design, oferind servicii integrate de dezvoltare conceptuala, proiectare si executie, motivat de lucrari de anvergura, isi mareste echipa.
Toti candidatii trebuie sa demonstreze spirit de echipa, putere de munca si seriozitate, bazate pe o structura de gandire creativa.