ARHITECT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Arhitect pentru o companie de renume, consacrata pe piata de profil din Romania, oferind servicii profesionale precum:studii de urbanism, studii de fezabilitate, proiectare in arhitectura, design de interior si de exterior, etc.

RESPONSABILITATI:
- implicarea in proiecte arhitecturale de prestigiu
- realizarea conceptului arhitectural
- intocmirea studiilor de fezabilitate
- realizarea documentatiei de arhitectura si evaluarii bugetare
- realizarea proiectului tehnic si coordonarea specialistilor
- asistenta pentru demersurile administrative in vederea obtinerii avizelor si autorizatiilor pentru construire
- monitorizarea realizarii lucrarilor conform proiectului

CERINTE

- absolvent al Universitatii de Arhitectura si Urbanism |I.Mincu| sau similar
- membru O.A.R. cu drept de semnatura constituie un avantaj
- limba engleza nivel avansat
- experienta profesionala relevanta in proiectare (3-5 ani)
- abilitati operare PC (MS Office, Autocad, 3D Studio Max)
- persoana creativa, dinamica, cu bune abilitati de comunicare si potential de dezvoltare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume, intr-un mediu dinamic, care incurajeaza valorificarea si dezvoltarea potentialului creativ
- pachet salarial motivant
- perspective reale de dezvoltare profesionala