Arhitect

SC MODERN CM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mediu de lucru profesionist si dinamic
- Echipa tanara oferind posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide
- Beneficii materiale motivante in functie de performante
- Obiectivul principal este crearea unei echipe unite, performante si dedicate. Intocmirea de proiecte PAC, PT, DDE, PUD, PUZ;
- Elaborarea de proiecte pt. autorizatia de constructie

CERINTE

- Experienta intr-un post similar, 2-3 ani;
- Operare PC: Autocad, 3DMax, Adobe Photoshop, MS Office, CorelDraw
- Experienta de santier prezinta un atu.

- Minima experienta in proiectarea de arhitectura de :
- cladiri din beton armat
- cladiri cu structura metalica în soluaie clasica
- cladiri cu structura mixta (beton + confecaii metal, beton-zidarie + lemn, etc.)
- cladiri cu profile speciale subairi bulonate.

- Personalitate dinamica, serioasa;
- Persoana dornica de a invata si de a face performanta.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociabil in functie de experienta dvs. actuala cu posibilitate de crestere pe parcursul activitati in dezvoltarea firmei + bonusuri salariale.

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANT GENERAL IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR
SERVICII DE PROIECTARE,EXECUTARE, AVIZARE SI URMARIRE IN TIMP A INVESTITIEI

Tel. 40 21 252 58 07