Arhitect

Biroul de Arhitectura SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. BIROUL DE ARHITECTURA SRL angajeaza pentru atelier proiectare de arhitectura si urbanism asistata de computer:
- un arhitect stagiar
- un student arhitect ani terminali (5,6),
cu o fire deschisa, optimista, cu disponibilitate si placere in exercitarea profesiei,
cunoscatori Autocad + 3DSVIZ sau similar, Photoshop, Word, Excel.

Avantaje :
- salariu proportional cu experienta
- posibilitati instruire si experienta profesionala
- lucru in echipa de arhitecti si colaborare cu specialitati
- sediu central, amenajat atractiv, dotare tehnica buna
- mediu atractiv, relatii profesionale apropiate cu echipa tanara, dinamica
- posibilitati promovare idei proprii in amenajari, proiectare generala, urbanism
- lucru/ colaborare cu autoritatile in vedeerea promovarii documentatiilor.

Notă: persoanele interesate sunt rugate să trimită un Curriculum Vitae cu scrisoare de intentie si nivel de salarizare solicitat la fax nr. 6663792 sau prin e-mail la adresa: birouarhitect@yahoo.com.

Sediu : Str. Av. Stalpeanu nr.13, sector 1, tel. 0311015305
Persoana de contact : arh. Ana-Maria Zamfirescu, tel. 0721310171

CERINTE

BENEFICII OFERITE

salariu proportional cu experienta

DESCRIEREA FIRMEI

Arhitectura, amenajari interioare, constructii