Arhitect

SC. Serrom Construction International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la stabilirea solutiilor tehnice in domeniul constructiilor
- Intocmeste planuri in Autocad
- Elaboreaza documentatiile tehnice de specialitate pentru promovarea investitiilor,
- Participa la analizarea ofertelor si stabilirea executantului;
- Participa la obtinerea avizelor, acordurilor si autorizatiilor, conform legislatiei in vigoare
- Participa la analizarea contractelor de executie, proiectare, prestari servicii din domeniul investitiilor
- Urmareste, verifica si controleaza relizarea lucrarilor de executie conform specificatiilor tehnice si a legislatiei in vigoare
- Participa la receptia lucrarilor de executie

CERINTE

ArhiCad, AutoCad, CorelDraw, Photoshop, modelare 3D.
Comunicativ, creativ, constiincios, simpatie

BENEFICII OFERITE

- salariul atractiv

SC. Serrom Construction International este o firma internationala de constructii turco - romana.