arhitect

AXImetrix Birou de Arhitectura SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostru coleg / Viitoarea noastra colega va realiza proiectare de arhitectura.

CERINTE

Pentru aceasta va trebui sa aiba:
-capacitate de organizare de proiect,
-capacitate de a gasi solutii tehnice si estetice optime,
-capacitate de coordonare a proiectantilor de specialitate,
-experienta in intocmirea de devize de executie,
si va trebui sa cunoasca materialele de constructii si detaliile tehnice legate de folosirea acestora, va asigura asistenta tehnica pe perioada executiei proiectelor realizate si va gestiona relatia cu beneficiarii.

Alte cerinte:
- Absolvent Arhitectura, experienta minim 2 ani
- Responsabilitate
- Creativitate
- Cunostinte de proiectare in AutoCAD.
- Spirit de lucru cooperativ, dinamic si eficient

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic
-salariu motivant

Infiintat in anul 2000, AXImetrix-Birou de arhitectura a abordat o gama larga de proiecte, specializandu-se in domeniul proiectelor de amenajari interioare pentru sedii de corporatii.