Arhitect

Grupul Comnord

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare de arhitectura in ACAD;
Lucru la detalii de executie;
PAC, PT;
Coordonare interspecialitati si colaborare cu beneficiarul si executantul;
Urmarire faze determinante.

CERINTE

Personalitate dinamica, serioasa;
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Disponibilitate de a lucra peste programul normal pentru finalizare faze importante de proiect la termenul de predare.

BENEFICII OFERITE

Salariu format din componenta fixa de minim 700 Euro net si componenta variabila in functie de performante si responsabilitati , tichete de masa
Telefon mobil, calculator foarte performant

Comnord este o companie integrata vertical in domeniul constructiilor civile si industriale fiind implicata in productia de beton (Lafarge Comnord), productia de fier fasonat/nefasonat, carcase/piloti, antrepriza generala, activitati imobiliare
Pentru cresterea eficientei si productivitatii,
Comnord utilizeaza tehnologie de ultima ora