AREA SALES SUPERVISOR (FMCG) – BUCURESTI

SC QUEEN MONACO SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde pentru realizarea obiectivului de vanzari, cantitativ si valoric stabilit pentru zona deservita;
Intretine si dezvolta relatiile cu principalii clienti IKA si KA locali din zona de activitate;
Raporteaza periodic indicatorii de performanta monitorizati;
Verifica prezenta produselor in magazine si desfasoara activitati de merchandising ;
Promoveaza produsele companiei si monitorizeaza dinamica din piata;
Urmareste realizarea incasarilor in termenele stabilite si respectarea politicilor comerciale;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta de minim 3 ani in vanzari (pe aceeasi pozitie – ASS) pe domeniile food / drink.
Operare PC: Microsoft Office;
Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
Excelente abilitati de comunicare;
Abilitati de negociere, atitudine pro-activa;
Orientare catre clienti si rezultate;
Abilitati de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus corelat cu targetul de vanzari
- masina, telefon

Queen Monaco inseamna peste 15 ani de experienta pusi in sprijinul partenerilor sai cu ajutorul echipei proprii! Strategia companiei noastre se defineste prin orientarea catre client, iar pentru a reusi sa ne atingem obiectivele avem nevoie de colaborare puternica si loiala pe care sa ne putem baza pe termen lung! Calitatea serviciilor este un atribut al celor care privesc in viitor, care construiesc parteneriate, iar investitia in calitate este, dincolo de cea financiara, o investitie umana, o schimbare de mentalitate, o continua educatie spre mai bine, spre performanta si competitivitate!
Queen Monaco este distribuitor oficial in Romania pentru Orangina, Limona, XL Energy, Lavazza
Marca proprie Queen Monaco: Sun Food, Chic Maison, Kara Mia

www.queenmonaco.ro