AREA SALES MANAGER / SALES REPREZENTATIVE - FERONERIE PVC

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Administrare si largire baza de date clienti (40 clienti);
- Stabileste noi contacte, prezinta oferta de produse, negociaza preturi;
- Mentine contactul permanent cu clientii;
- Intocmeste periodic rapoarte de activitate;
- Disponibilitate deplasari aproximativ 40-50% din timpul de lucru.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii medii / superioare;
- Experienta minim 6 luni vanzari/productie tamplarie / feronerie profile aluminiu sau PVC / geam termopan;
- Cunostinte bune PC - Ms. Office;
- Carnet de conducere categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie bun vanzator, spirit tehnic, dinamic, serios, motivat, bun negociator, organizat, meticulos, responsabil, loial.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este de 600 EURO.
- In perioada de proba salariul net fix oferit este de 300-350 EURO.
- Se ofera telefon, auto la dispozitie, prime si bonusuri in functie de rezultate
- Program de lucru L-V, 8.00-17.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PROFILE SI FERONERIE PVC.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 3.