AREA SALES MANAGER PROFILE PVC / PANOURI TERMOIZOLANTE

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
-APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
-Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Idetificarea potentialilor clienti cu ajutorul bazei de date pusa la dispozitie de firma;
- Efectuarea de vizite de prezentare;
- Gestionarea relatiei cu clientii;
- Discutarea, negocierea preturilor si a termenelor de plata;
- Incheierea contractului de distributie;
- Factureaza si urmareste incasarea contravalorii produselor vandute;
- Organizarea si structurarea planului personal de vanzari.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta aproximativ 1 an in vanzari directe;
- Cunostinte PC – Ms. Office;
- Cunostinte limba engleza;
- Carnet de conducere categoria B.
Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, bune capacitati de negociere, muncitor, sa fie dinamic, serios, responsabil, organizat, diplomat.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este compus din parte fixa 450 Euro + comision din incasari.
Se ofera telefon, auto la dispozitie, prime.
Exista REALE posibilitati de promovare.
Program de lucru L-V, 9.00-18.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DISTRIBUTIA DE PROFILE PVC SI PANOURI TERMOIZOLANTE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 3.