Area Sales Manager - Muntenia, Oltenia, Banat, Transilvania, Dobrogea

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie de Area Sales Manager (2-3 judete)
- Preia vanzarea si dezvolta zona alocata ca pe propria sa afacere
- Dezvolta portofoliul de clienti
- Negociaza termene de plata si incheie contracte in numele firmei
- Recruteaza, instruieste si dezvolta echipa de vanzari pe zona alocata
- Elaboreaza metode de marketing si vanzari

Aplicati doar daca sunteti de acord sa mergetii la Sf. Gheorghe pentru interviu.
Cei care nu vor raspunde detaliat intrebarilor atasate, nu vor fi luati in calcul.
1. Pentru ce judete ati aplicat?
2.Care ar fi primele firme pe care le-ati contacta pentru vanzare directa si care pentru distributie in zona dumneavoastra?
3.Cum intentionati sa dezvoltati zona pentru care ati aplicat? (Va rugam detaliati intr-un mic plan de afaceri)

CERINTE

Cautam persoane cu experienta in vanzari care:
- Detin PFA sau SRL
- Au masina proprie
- Abilitati manageriale
- Bun negociator
- Abilitati de comunicare si relationare
- Avantaj cei care detin retea proprie de agenti sau distributie

BENEFICII OFERITE

- Comision de pana la 25% din incasari.
- Alte prime, bonusuri, excursii in functie de realizari.
- La atingerea anumitor targhete se primeste masina de servici, telefon si laptop.