AREA SALES MANAGER - Bucuresti

SC Prodvinalco SA Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Subordonat Key Account Manager;
- Implementeaza strategia de vanzari, trademarketing si distributie pe zona alocata;
- Monitorizeaza si motiveaza forta de vanzari a distribuitorilor in vederea realizarii obiectivelor;
- Utilizeaza eficient resursele alocate;

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in vanzari;
- Studii superioare;
- Abilitati comerciale, organizare si planificare, negociere, supervizare;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres, de a lua decizii rapide, de a seta prioritati;
- Determinare, simt de organizare si planificare in activitatea sa;
- Cunostinte avansate de MS Office, in special Excel;
- Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Conditii profesioniste de munca;
- Instruire si dezvoltare profesionala;
- masina de serviciu, laptop, telefon mobil.

PRODVINALCO Cluj este unul dintre liderii nationali in industria bauturilor alcoolice. Cultura Prodvinalco se bazeaza pe respectul pentru traditie, incurajarea si rasplatirea performantelor. Datorita unor schimbari organizationale, noi oportunitati sunt disponibile pentru profesionistii ambitiosi si talentati